Agencja social media – Wrocław korzysta z wielu możliwości współpracy

Agencja social media – Wrocław korzysta z wielu możliwości współpracy

12 lipca, 2022 0 przez Weronika K

O tym, że reklama w social mediach to nieodzowny element strategii każdej współczesnej marki, nie trzeba nikogo przekonywać, ale kanały społecznościowe można wykorzystywać na wiele innych sposobów. Współprace z influencerami, bieżąca komunikacja z klientami czy działania budujące ekspercki wizerunek to niektóre z zadań, jakie można powierzyć agencji social media. Wrocław z bogatą ofertą wsparcia.

Agencja social media Wrocław – współprace z agentami wpływu

Jak celnie dotrzeć z naszymi usługami bądź produktami do nowych klientów? Jednym ze sposobów są reklamy z dobrze określoną grupą docelową. Innym – współpraca marki z influencerem. Internetowi celebryci cieszą się dużym zaufaniem odbiorców, którzy dzielą te same wartości i zainteresowania.

Działania takie jak unboxing Twoich produktów, recenzje live czy Q&A przeprowadzone przez agenta wpływu to tylko niektóre z aktywności, w jakich może pomóc agencja social media. Wrocławskie marki mogą sięgać po więcej i rozszerzyć działania o:

  • wspólną kampanię, np. związaną z wprowadzeniem nowej linii produktów,
  • stworzenie wspólnego produktu, np. firmy kosmetyczne często decydują się na linie kolorystyczne stworzone we współpracy z popularnymi makijażystkami,
  • cykl artykułów lub podcast z udziałem influencera,
  • zorganizowanie wydarzenia promocyjnego dla znanych osób,
  • oddanie mediów społecznościowych w ręce influencera, np. relacji na Instagramie.

Agencja social media Wrocław pomoże zbudować ekspercki wizerunek

Inną ceną wartością, jaką może zyskać Twoja firma we współpracy z agencją social media, jest zbudowanie eksperckiego wizerunku w branży, a tym samym zaufania zarówno wśród klientów, jak i obecnych, a także przyszłych współpracowników.

Do takich działań można zaliczyć cały employer branding prowadzony w kanałach społecznościowych, ale również wydanie e-booków z wiedzą branżową, eksperckie newslettery czy nagrywanie podcastów z zaproszonymi autorytetami.

Agencja social media Wrocław a codzienne aktywności w kanałach społecznościowych

Agencja social media Wrocław frankandgreg.com może również zatroszczyć się o bieżące działania w firmowych kanałach społecznościowych. Zaliczamy do nich między innymi komunikację z odbiorcami (zarówno w komentarzach pod postami, jak i na Messengerze), tworzenie kreatywnych treści – grafik, wideo czy teł do relacji live, a także wykonanie sesji produktowych i obróbkę powstałych zdjęć.

Współpraca z agencją to również gwarancja mierzalności wyników i działania oparte o szczegółowo opracowaną strategię. Takie poczynania pozwalają na wyciąganie wniosków, wprowadzanie modyfikacji do przyjętych założeń i przede wszystkim są dużą lekcją na przyszłość – w tworzeniu nowych linii produktów czy poszerzaniu oferty na inne rynki.

Chcesz wejść we współpracę ze sztabem marketingowców, grafików i profesjonalnych montażystów wideo? Zgłoś się do agencji Frank&Greg, która zapewnia wsparcie we wszystkich wymienionych obszarach. Już dziś poznaj pełną ofertę i wypełnij brief dostępny na stronie.