Teta AIR. Czym powinien się wyróżniać odpowiedni program dla firmy?

Teta AIR. Czym powinien się wyróżniać odpowiedni program dla firmy?

20 lipca, 2022 0 przez Weronika K

Polscy przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na wdrożenie narzędzi informatycznych, które skutecznie zautomatyzują czasochłonne procesy wewnętrzne firmy. Na rynku dostępny jest szereg programów HR i ERP. Warto jednak zainwestować w oprogramowanie, które będzie posiadało liczne, zaawansowane moduły. Teta AIR to rozwiązanie HR & Payroll, które obsługuje politykę wewnętrzną największych polskich przedsiębiorstw. Zobacz, czym powinien się charakteryzować odpowiedni system ERP.

Teta AIR najlepszym programem kadrowo-płacowym w Polsce

Oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa od Unit4 jest regularnie wyróżniane w internetowych zestawieniach aplikacji kadrowo-płacowych. Teta AIR to przede wszystkim kompleksowe wsparcie dla działu HR firmy. Każdy z pracowników otrzymuje dostęp do swojej dokumentacji. Zatrudnieni mogą kontrolować stany urlopowe, wliczając w to absencje i pobrane już dni wolne.

Co więcej, użytkownicy z łatwością uzyskają wgląd w e-PIT i comiesięczne paski płacowe. Teta AIR pomaga w rozliczaniu wynagrodzeń, uwzględniając przy tym liczne czynniki zmienne – zasiłki, absencje, przepracowane nadgodziny.

Teta AIR https://www.teta-air.pl/ przyniesie również wsparcie menadżerom i osobom zarządzającym. W przypadku firm, które świadczą usługi w charakterze zmianowym, narzędzie pomoże w sprawnym planowaniu harmonogramu pracy online. Program wyliczy, czy proponowany wymiar godzinowy jest zgodny z normami, które określone zostały w Kodeksie Pracy.

Teta AIR wesprze menadżerów w uporządkowaniu czynności, które związane są z organizacją okresu urlopowego pracowników. Każdy z użytkowników może przesłać przełożonemu wniosek z prośbą o dzień wolny drogą elektroniczną. Co ważne, oprogramowanie zaproponuje najdogodniejszy podział dni urlopowych, pomagając zapobiec ewentualnej dezorganizacji w obrębie działów firmy.

Jakie są zalety oprogramowania działającego w chmurze? Teta AIR w modelu SaaS

Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie narzędzia ERP w modelu Software as a Service. Rozwiązanie to spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, udostępniając użytkownikowi Teta AIR szereg udogodnień.

Aplikacja, która działa w ramach SaaS, pomaga ograniczyć przedsiębiorcy zbędne wydatki. Dzięki temu rozwiązaniu firma nie musi martwić się o wdrażanie specjalistycznej infrastruktury IT.

Co więcej, dostawca programu kadrowo-płacowego Teta AIR gwarantuje użytkownikowi, że narzędzie będzie ulegało cyklicznym aktualizacjom. Klient ma więc pewność, że wdrażane funkcjonalności są dostosowywane do bieżących regulacji prawnych.

Szukasz rozwiązania HR i ERP dla swojej firmy? Poznaj Teta AIR od Unit4

Firma Unit4 Teta oferuje specjalistyczne, bogate w funkcjonalności narzędzia kadrowo-płacowe. Teta AIR to wszechstronne rozwiązanie, które pomaga w ujednoliceniu szeregu procesów wewnętrznych przedsiębiorstwa. Co ważne, produkt od Unit4 posiada certyfikaty bezpieczeństwa ISO. Szukasz programu kadrowo-płacowego dla swojej firmy? Odwiedź stronę internetową producenta i zapoznaj się z funkcjonalnościami Teta AIR.