Nowinki technologiczne w Twojej firmie

Nowinki technologiczne w Twojej firmie

23 października, 2021 0 przez Redakcja

Nowoczesne technologie pojawiają się w naszym życiu jak grzyby po deszczu, możliwości dzisiejszych programistów są tak duże, iż praktycznie każdego dnia możemy się zaskoczyć czymś nowym, czymś co wzbudzi naszej zainteresowanie wiedzą, jak to zostało skonstruowane.

Nowe maszyny, urządzenia, smartfony czy komórki, nowe możliwości samochodów, telewizorów to tylko malutki fragment dziedzin w których pojawiają się zadziwiające unowocześnienia.
Coraz to większość popularność dzisiaj zdobywają trójwymiarowe ekrany, widzimy je w kinach a ostatnio nawet w telewizorach. A czy widziałeś trójwymiarowy ekran, lub trójwymiarowa postać, która w zależności od oprogramowania mówi i pokazuje różne rzeczy. Systemy kinetyczne, które znalazły zastosowanie w tych postaciach umożliwiają zastosowanie takich manekinów w najróżniejszych sytuacjach.

Mogą nam pomóc np. na dworcach czy lotniskach wskazując poprawną drogę, mogą zostać użyte na konferencjach czy szkoleniach mogą również zostać konstruowane przez firmy w celach marketingowych, czyli zostają pisane takim manekinom takie oprogramowania, które opisują, przedstawiają i obrazują ofertę danej firmy, które zdecydowała się na zakup lub wynajem ekranów bezszwowych.

Technologia bezdotykowa, które jest tworzona przez systemy kinetyczne daje olbrzymie możliwości w marketingu. Reklama jest dźwignią handlu a doskonale wiemy, iż tradycyjne formy reklamy bardzo szybko nudzą się odbiorcy i po jakimś czasie taka reklama przestaje być skuteczna.
Czy zwracamy większą uwagę na banery reklamowe umieszczone na różnych portalach internetowych, czy patrzymy na bilbordy, które są rozsiane po całej Polsce wzdłuż dróg, Czy czytamy ulotki, które trafią w nasze ręce? Za pewne nie wielki procent osób zainteresuje się daną reklamą i zapozna się z ofertą, czy przepisze nawet numer telefonu, jednak skuteczność takiej tradycyjnej reklamy jest znacznie mniejsza aniżeli kilka, kilkanaście lat temu.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, chciałbyś aby Twój biznes zaczął przynosić większe korzyści, a Twoja marka stała się bardziej rozpoznawalne? Zapewne tak, gdyż każdy przedsiębiorca dąży do tego celu. Reklama interaktywna powinna Ci w tym pomóc i jeżeli czytasz ten artykuł powinieneś szybko odnaleźć firmę, która przedstawi CI ofertę wykonania takiej reklamy.

Systemy kinetyczne zarządzające stworzoną reklamą pozwolą Ci ją użyć na szkoleniach, targach, wystawach, spotkaniach biznesowych a nawet wystawiając ją w różnych miejscach jak centra handlowe, które skupiają dużą ilość osób. Reklama taka zdecydowanie zostanie zauważona przez każdą osobę, która znajdzie się w pobliżu. Co to znaczy dla Twojej działalności? Chyba odpowiedź jest bardzo prosta, możesz się spodziewać wielu nowych zapytań ofertowych oraz telefonów.

Form nowoczesnej reklamy jest bardzo wiele, wystarczy że wpiszesz w wyszukiwarce google takie słowa jak: systemy kinetyczne, systemy interaktywne, technologia bezdotykowa, kontrola gestem a bardzo szybko wyskoczą Ci firmy jak i funkcjonalność danego mechanizmu. Teraz wystarczy tylko podać treści jakie dana reklama ma prezentować a firmy oferujące takie rozwiązania zajmą się całą resztą.