Ile można schudnąć stosując dietę pudełkową?

Ile można schudnąć stosując dietę pudełkową?

20 października, 2020 0 przez Redakcja

Osoby, które decydują się na zakup diety pudełkowej, czyli zdrowego cateringu, który codziennie jest dostarczany przez dostawcę pod same drzwi, liczą na szybkie efekty, jeśli chodzi o odchudzanie. Trzeba przyznać, że oprócz utraty nadprogramowych kilogramów dieta pudełkowa Białystok ma też wiele innych zalet. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas na gotowaniu i nie musimy liczyć dzięki niej kalorii i wymyślać codziennie nowych potraw. Pewnie zastanawiasz się, ile można schudnąć, przechodząc na zdrowy catering i czy efekty warte są inwestycji w tego typu sposób żywienia.

Czy dieta pudełkowa wspomaga proces odchudzania?

Aby dieta pudełkowa, rzeczywiście pomogła Ci schudnąć, musisz dobrać ją w odpowiedni sposób. Kluczowa jest kaloryczność cateringu, który będziesz miał do dyspozycji każdego dnia. Jeśli źle ją dobierzesz i będzie ona za duża, to dieta pudełkowa może nie przynieść Ci zadowalających rezultatów. Z tego względu warto skonsultować się z dietetykiem lub firmą, która zajmuje się tworzeniem diet pudełkowych i indywidualnie postarać się dobrać kaloryczność posiłków, która pozwoli Ci w odpowiednim tempie stracić nadprogramowe kilogramy.

Drugą kwestią jest to, że niektóre osoby twierdzą, że dieta pudełkowa wcale nie pomogła im schudnąć, a jednocześnie podjadają między posiłkami. Catering na cały dzień składa się zazwyczaj z pięciu posiłków, które w teorii powinny starczyć Ci na cały dzień. Nie ma konieczności, aby dodatkowo sobie gotować, a podjadanie nie wchodzi w grę, jeśli chcesz schudnąć. Jeśli oprócz zawartości pudełek nie będziesz zjadać przekąsek, to odpowiednio dobrana dieta na pewno przyniesie rezultaty. Kilogramy cały czas będą lecieć w dół, ponieważ nie będziesz przekraczać dziennego limitu kalorii.

Jakie efekty można osiągnąć korzystając z diety pudełkowej?

Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile można schudnąć na diecie pudełkowej. Wszystko zależy od tego, jaka będzie kaloryczność Twoich posiłków i przez jaki czas będziesz korzystać ze zdrowego cateringu. Pamiętaj, że nie możesz spożywać zbyt małej ilości kalorii, a tempo chudnięcia powinno być zdrowe dla organizmu. Zdrowe chudnięcie to takie, które wynosi ok. 0,5-1 kg tygodniowo. Przez kilka tygodni stosowania diety pudełkowej możesz zrzucić sporo kilogramów. Trzymając się diety oraz deficytu kalorycznego prędzej czy później osiągniesz wymarzoną wagę. Dania w dietach pudełkowych są zdrowe i smaczne a w połączeniu z treningiem mogą przynieść naprawdę zadowalające rezultaty.