Bezpieczne urządzenia Irmatic dla sektora opieki zdrowotnej

Bezpieczne urządzenia Irmatic dla sektora opieki zdrowotnej

25 października, 2022 0 przez Redaktorka Justyna

Branża zdrowotna ma to do siebie, że wymaga wysokich standardów. Dotyczą one szeroko rozumianego bezpieczeństwa, które wymaga czystości, czy prawidłowego przechowywania medykamentów. Zagwarantować mogą to urządzenia Irmatic, które cenione są za wysokie standardy bezpieczeństwa. Zastosowanie tych maszyn jest szczególnie istotne w epidemiologicznych czasach, gdzie kontakt z drugim człowiekiem warto ograniczać do minimum. O jakich urządzeniach mowa? I co sprawia, że są tak polecane dla branży zdrowotnej? Sprawdzamy!

Innowacyjne urządzenia od Irmatic – co to takiego?

Irmatic to urządzenia od polskiego producenta przeznaczone do wydawania, przechowywania oraz zwracania różnego rodzaju przedmiotów. Nie ma znaczenia rozmiar tych rzeczy, ponieważ urządzenia dostępne są w różnych wariantach, które uwzględniają potrzebę trzymania małych jak i również dużych przedmiotów, narzędzi, czy środków ochrony osobistej.

Użycie maszyn w branży zdrowotnej pozwala zoptymalizować wykonywanie codziennych zadań w firmie oraz podnieść efektywność pracowników służby zdrowia. Brak konieczności obłożenia pracowników dodatkowym obowiązkiem (lub zatrudniania dodatkowych osób) pozwala także zaoszczędzić cenny czas i zredukować firmowe koszty.

Zalety używania automatów Irmatic w branży medycznej

Zastosowanie maszyn w placówkach medycznych zwiększa komfort całego personelu i przy okazji pacjentów. Dlaczego? Ponieważ wszyscy mogą dokonywać bezdotykowego odbioru lub zakupu dostępnych w maszynie produktów. Odpowiednia konfiguracja zapewnia przy tym jednoczesną możliwość śledzenia stanu materiałowego w automacie (tj. ilości dostępnych na daną chwilę rzeczy, leków itp.). Ciekawe jest to, że ze względu na rodzaj zawartości urządzenie może zostać skonfigurowane tak, aby dostęp do zawartości przechowywanych zasobów został indywidualnie autoryzowany.

Warto przy tym wiedzieć, że w automatach Irmatic można również konfigurować wewnętrzną temperaturę urządzeń. Opcja ta jest szczególnie przydatna przy przechowywaniu leków, które potrzebują określonej temperatury utrzymanej na stałym poziomie przez cały czas. Tym sposobem zostaje wyeliminowane niebezpieczeństwo nieodpowiedniego przetrzymywania lekarstw. Ciekawym pomysłem z wykorzystaniem tej opcji jest również przechowywanie produktów FMCG bądź rzeczy osobistych, które pacjenci danej placówki medycznej otrzymują od najbliższych. Jest to szczególnie przydatne przy narzuconych ograniczeniach, które obowiązywały m.in. w trakcie epidemii.

Używanie automatów od polskiego producenta Irmatic to również praktyczna opcja, która nie uzależnia nikogo czasowo. Maszyny mogą być umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Są przy tym gotowe do użycia 7 dni w tygodniu bez czasowych ograniczeń.

 

Podsumowując: innowacyjne urządzenia od Irmatic to maszyny, które ułatwiają codzienną pracę w branży medycznej. Zastosowanie automatów pozwala odciążyć przepracowany personel oraz zwiększyć ilość efektywnych roboczogodzin. Mniej obowiązków dla pracowników służby zdrowia wpływa na zwiększenie ich komfortu psychicznego i zniwelowania stresu. A to z kolei wpływa na lepszą efektywność pracy.